5000590000

ست لباس زیر زنانه

لباس زیر زنانه با توجه به اینکه یکی از پرکاربردترین پوشاک برای خانم ها می باشد و دارای مدل های متنوع برای زمان و مکان و لباس های مختلف هست ، یکی از لزومی ترین موارد برای خرید بانوان می باشد .

ست های شورت و سوتین اصطلاحا به لباس های زیر شامل شورت و سوتین با طرح و جنس یکسان می باشد ، که آراستگی بیشتری به بدن میدهد .

انواع ست شورت و سوتین :

ست لباس زیر اسفنجی

در سوتین این نوع ست لباس زیر از اسفنج استفاده شده است و از افتادگی سینه جلوگیری می نماید .

ست لباس زیر گیپوری

جنس پارچه و طرح های این ست شورت و سوتین معمولا از پارچه های گیپوری به همراه پارچه های نخ یا سیلک تهیه شده است، به همین دلیل به آن گیپوری گفته می شود .

شورت و سوتین نخی

مصرف روزانه و برای راحتی در حین فعالیت روزانه است ، جنس شورت و سوتین نخی از پارچه های تمام نخ می باشد که بهداشت بالایی نیز دارند.

ست شورت و سوتین مجلسی

ست های لباس زیر مجلسی بیشتر کاربرد برای زیر لباس های مهمانی برای زیبا تر نشان دادن اندام و لباس شب کاربرد دارد.

خرید شورت و سوتین

هایزون به عنوان بزرگ ترین مجموعه لباس زیر در ایران تنوع و سایز بندی فراوان این امکان را به کاربران خود داده است تا به راحتی اقدام  به خرید اینترنتی لباس زیر نمایند.

لباس زیر فانتزی

طرح ها و دوخت های شورت و سوتین دخترانه فانتزی، رنگ بندی و سایز بندی های مختلف

لباس زیر اسپورت

ست شورت و سوتین اسپرت و ورزشی زنانه

پشتیبانی فروش

هایزون

در صورت نیاز به راهنمایی در هنگام خرید ، و مشاوره برای سایز بندی بر روی دکمه واتس آپ زیر کلیک نمایید ، تا از طریق واتس آپ با کارشناسان فروش در ارتباط باشید .

توجه : ساعت پاسخگویی کارشناسان فروش هایزون در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9:30 دقیقه صبح الی 17:30 و در روز های پنج شنبه 9:30 دقیقه الی 15:30 می باشد .

برای سایر موضوعات همانند : پیگیری سفارش ، ایرادات فنی در هنگام خرید و ………

با شماره روبرو تماس بگیرید