دو عدد گلدان به همراه انواع اسپری فیکساتور

اسپری فیکساتور

خیلیا می‌خوان آرایش صورتشون پاک نشه و موندگاری بالایی داشته باشه، به همین دلیل دنبال لوازم آرایشی هستن که این خاصیت رو از خودش بروز بده.

به عنوان مثال بعضیا می‌پرسن: “کدوم فونداسیون دوام بالاتری داره ؟” این سوال‌ها در مورد سایر لوازم آرایشی مثل رژ لب، خط چشم و … هم پرسیده می‌شه.

اصولا هیچ آرایشی اثر همیشگی نداره و حتی انواع بادوام تر این نوع محصولات به دلیل رطوبت و تعریق منافذ پوست، شرایط آب و هوایی و … بالاخره اثر خودشونو از دست می‌دن.

اما با برخی وسایل جانبی می‌تونیم مدت زمان موندگاری آرایشمونو بالا ببریم، یکی از این وسایل اسپری فیکساتور هست که طرفدارای زیادی داره.

اسپری فیکساتور چیست؟

این نوع اسپری برای تثبیت و بالا رفتن زمان موندگاری آرایش به کار میره و می‌شه اونو به اسپری مو تشبیه کرد با این تفاوت که مناسب صورت و آرایش چهره ساخته شده.

به عنوان مثال استفاده از این اسپری باعث چسبیدن مژه ها به هم‌دیگه نمیشه.

انواع اسپری فیکساتور

اسپری فیکساتور بعد از تموم شدن آرایش استفاده شده، تثبیت و موندگاری آرایش جزو اصلی ترین کاربردهای این ابزار به شمار میاد.

آیا استفاده از این اسپری مفید و ضروریه؟

مثل همه‌ی لوازم آرایشی، استفاده‌ی این نوع وسیله بستگی به علاقه و میل شخصی داره. اما به طور خلاصه باید گفت برای دوام و تثبیت آرایش دلخواه باید از این وسیله و اصولا فیکساتور استفاده کرد.

باید توجه داشت که مصرف هرروزه‌ی فیکساتور بازدهی و موندگاری بهتری برای آرایش رقم می‌زنه .

در کل، این ابزار جزو لوازم جانبی آرایشی محسوب شده و ضرورتی برای استفاده ازش وجود نداره.

روش استفاده

بعد از اینکه آرایش کاملا انجام گرفت و تموم شد، اسپری رو بین دو دست نگه داشته، به تمام نقاط صورت می‌پاشیم، این نکته فراموش نشه که نیازی به مالیدن اسپری روی صورت نیست.

همچنین مقدار اسپری بسته به میزان آرایش متفاوت بوده، لازم نیست این اسپری رو بیش از حد به کار برد.